Warning: ob_start(): second array member is not a valid method in /home/uppesedi/public_html/source/includes/data.php on line 3
.:: Up.PesEdit.iR ::.

آپلودسنتر اختصاصی گروه ویرایشگران ایرانی. کاربر گرامی: با ثبت نام در آپلودسنتر می توانید فضایی بیشتری برای آپلود فایل های خود فراهم کنیدUp.PESEdit.ir آپلودسنتر اختصاصی گروه ویرایشگران ایرانی. هدف گروه از ایجاد این آپلودسنتر برای اشتراک گزاری عکسها و فایلهای مربوط به گروه در سایت مربوطه می باشد.

با این آپلودسنتر گروه میتوانید به راحتی عکس ها و فایل های خود را با اطمینان خاطر بیشتر از روی کامپیوتر شخصی خود آپلود کنند و آنرا و آن را در سایت گروه به اشتراک بگذارند.

عکسهای شما در Up.PESEdit.ir برای همیشه باقی میماند. در واقع ما درحال حاضر میزبان 30,267 عکس هستیم.بعد از آپلود عکسها، وبسایت برایتان لینکی از عکس شما تولید میکند. شما میتوانید با copy و paste کردن آن در هر جایی همچون محیط های چت و انجمنهای گفتگو از آن استفاده نمائید.

Up.PESEdit.ir کدهای bb مورد نیاز شما نظیر ([img] [/img]) را به تور خودکار تولید میکند. تمام چیزی که نیاز دارید فقط copy و paste است و عکس شما فورن به نمایش در می آید.

همه چیز مهیاست. برای رفع هرگونه ابهام، پاسخ به سوالات و یا اظهار نظر و ارتباط با ما میتوانید با آدرس پست الکترونیک ما مکاتبه نمائید و یا از تماس با ما استفاده کنید.